Кошик
4497 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00
+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Стимулятор Картоплекс 100г для обробки картоплі і розсади овочів ENZIM, фото 2

Стимулятор Картоплекс 100г для обробки картоплі і розсади овочів ENZIM

Опис
Інформація для замовлення

 

Картоплекс, 100 гр - комплексний стимулятор для обробки посадкового матеріалу картоплі та розсади овочевих культур.

Діє відразу в двох напрямках:

 • захищає рослину від ґрунтових шкідників

 • стимулює розвиток коренів і рослини в цілому

Комплекс мікроорганізмів входять до складу препарату, здатні до эндофитной колонізації, поверхні кореневої системи картоплі.

 • Культура мікроорганізмів Bacillus azotofixans має високу азотфиксирующую активність (здатність зв'язувати атмосферний азот), що дозволяє додатково забезпечити рослини картоплі азотом

 • Мікроорганізми Bacillus megaterium за рахунок вироблення комплексу органічних кислот (лимонної, яблучної кислот) ферментів (фосфотаз), здатні розщеплювати важкодоступні сполуки фосфору і калію, що містяться в значній кількості в ґрунті, покращує фосфорно-калійне живлення рослин картоплі.

 • Активна колонізація кореневої системи мікроорганізмами-продуцентами препарату сприяє захисту рослин від комплексу кореневих гнилей, грибний і бактеріальної природи.

 • Заселення рослинних тканин і синтез фізіологічно активних речовин (саліцилової, жасмонової кислоти),підвищує імунітет рослин і зменшує сприйнятливість рослин, в комплекс листо-стеблових хвороб

 • Ґрунтові гриби Beauveriabassiana, Metarhizium robertsii,що входять до складу препарату мають високу ентомопатогенних активність.

 • Спори грибів при контакті з покривами шкідника проростає в тіло шкідника міцелій гриба вражає жирову тканину, кишковий тракт, нервову тканини призводять до паралічу шкідника і його загибель. При цьому - загиблий шкідник є джерелом інфекції для інших шкідників, пролонгує дію препарату в цілому!

 

При цьому дані мікроорганізми є активними продуцентами основного комплексу фітогормонів забезпечують стимуляцію росту рослин:

 • Ауксини - сприяють формуванню потужної кореневої системи, покращує розвиток росли, а також збільшує загальну площу живлення рослин - краще поглинання поживних речовин (азоту, фосфору, калію та ін ) і вологи з грунту.

 • Гібереліни - виділяються грибами, сприяє підвищенню площі фотосинтетичної поверхні і активують синтез хлорофілів, що позитивно впливає на продуктивність рослин.

 • Цитокініни - продукуються мікроорганізмами, забезпечують підвищення інтенсивності фотосинтезу, регулюванням надходження елементів живлення у клітини рослин, захисним дією від несприятливих екологічних факторів

Важливо те, завдяки існуванню мікроорганізмів в кореневій зоні рослина забезпечується стимулюючі речовинами протягом усього періоду вегетації (на відміну від хімічних стимуляторів) !!!

Склад

Міцелій і спори ендофітний гриб Beauveria bassiana, Metarhizium robertsii, і корисних грунтових бактерій Bacillus megaterium, Bacillus azotofixans з титром не менше 1,5 * 109 клітин/г і продукти їх метаболізму (фітогормони, комплекс органічних речовин).

Препаративна Форма: Водорозчинний порошок Способи і дози застосування

Спосіб обробки

Норма витрати препарату, г / кг

Обробка бульб картоплі (обприскуванням)

1,5-2,0 г на 100 мл води на 1 кг

Обробка бульб картоплі (замочуванням)

75 - 100 г на 30 - 50 л ** води на 50 - 75 кг бульб картоплі

Замочування розсади овочевих (томати, перець, баклажани)

25-50 г препарату на 20 л води на 100 рослин

СПОСІБ ОБРОБКИ ПРЕПАРАТОМ бульб картоплі:

Обробку бульб, можна здійснювати двома способами:

Робочий розчин готують за 1-2 години до обробки.\

 1. Методом обприскування: рівномірно розкладені бульби картоплі обприскують ранцевий або ручним обприскувачем. Також можна проводити обробку з допомогою промислових протравительных агрегатів при дотриманні рекомендованих норм витрати препарату і робочої рідини. Перед заправкою робочого розчину бак обприскувача його необхідно профільтрувати через сітчастий фільтр або два шари марлі!!!

 2. Метод замочування: для цього підготовлений робочий розчин препарату виливають у зручну ємність. Щоб здійснити обробку, потрібно повністю занурити сітку з посадковим матеріалом в ємність на 2-3 хвилини. Після цього обробленим бульб картоплі дають підсохнути протягом 30-40 хвилин.

Обробку та зберігання оброблених бульб проводять у місцях, захищених від попадання прямих сонячних променів !!!

 

За даними дослідів Інституту картоплярства України, проведеними в 2019-2020 роках:

 • загальний приріст урожайності картоплі склав 25-30%

 • зменшення поразок від хвороб і шкідників - в 2-3 рази

Умови зберігання:

Зберігати при температурі від -500С до +250С, в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці.

 • Ціна: 89 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner