Кошик
4497 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00
+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Гумат Калію 20л, фото 2

Гумат Калію 20л

Опис
Інформація для замовлення

Екологічне добриво на базі гумінових кислот
Стабільність, стійкість, повноцінність врожаїв культур багато в чому залежить від внесення органічних добрив, спрямованість мікробіологічних процесів. «Гумат калію» сприятливо діє на всю структуру рослини, процес зростання і розвитку, збереження вирощеного врожаю. Важливо дотримуватися заходів безпеки, стежити за терміном придатності, дотримуватися рекомендації щодо умов зберігання.

Користь від застосування «Гумату калію»
«Гумат калію» – рідкий органоминеральный препарат, який базується на гумусових кислотах. Він комплексно впливає на такі основні процеси життєдіяльності культури, як фотосинтез, ріст пагонів, розвиток кореневої системи. До складу засобу входять біологічно активні речовини (продукти життєдіяльності мікроорганізмів) – амінокислоти, ферменти, вітаміни, природні стимулятори.

Препарат відмінно підходить для добрива протягом усіх фаз вегетації різних видів рослин:

плодово-ягідні;
овочеві;
бобові;
зернові;
баштанні.
Наш інтернет-магазин допоможе купити «Гумат калію» відмінної якості. Перед застосуванням важливо уточнити схему внесення стимулятора, вид посаджених культур і безпека поєднання з іншими добривами. Надлишок деяких мікроелементів може збільшити період вегетації, призвести до утворення вуглеводів, погіршити якість, розміри, кількість плодів. Препарат підвищить стійкість до стресових умов (зміна температурного середовища), дозволить поліпшити показники врожайності.

Особливості екологічного добрива
Ми допоможемо придбати «Гумат калію» з природним складом для стимуляції росту рослин і підвищення врожаю. Препарат краще використовувати під час і після фази цвітіння, до початку збирання плодів. Норма витрати залежить від особливостей оброблюваної території (сад, город, фермерські господарства), виду культури (овочеві, ягідні, зернові, бобові та ін).

Засіб потрібно зберігати у межах рекомендованого температурного діапазону – 5-30 °C, період його придатності становить 3 роки. З часом на дні ємності може утворитися осад, перед використанням суміш потрібно збовтати. Препарат має нетоксичний склад, безпечний для людей, корисних комах, бджіл, риб. У процесі застосування досить дотримуватися звичайних запобіжних заходів.

  • Ціна: 781,80 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner