Кошик
3961 відгук
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00
+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Добриво Амофос 10:46 1кг ТМ ОВІ, фото 2

Добриво Амофос 10:46 1кг ТМ ОВІ

Опис
Інформація для замовлення

Амоній фосфорнокислий - це висококонцентрований легкорозчинного комплексне азотно-фосфорне добриво в гранулаx сірого кольору. Застосування амофосу сприяє розвитку потужної кореневої системи, поліпшенню смакових якостей плодів і ягід, підвищенню опірності рослин до несприятливих умов, збільшення врожайності, продовження терміну зберігання готової продукції.

Амофос можна застосовувати не тільки планово, в розрахунку на його майбутнє вплив на рослини, але і екстрено, при появі перших ознак нестачі фосфору.

Застосовується на будь-яких типах грунтів для основного і рядкового внесення, для підгодівлі під час вегетації під основні культури в умовах відкритого і закритого грунту. Своєчасне внесення даного добрива забезпечує захист кореневої системи і підвищує морозостійкість рослин, прискорює процес формування і дозрівання плодів, підвищує їх якісні характеристики при зберіганні.

Але особливо активно це добриво впливає на родючість рослин при комбінуванні його з азотовмісними агрохімікатами, такими, як аміачна селітра. При спільному внесенні цих мінеральних добрив, врожайність оброблюваних культур збільшується на 20-40%.

  • Ціна: 73,60 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner