Кошик
4499 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Добриво Сульфат цинку 100г ТМ ОВІ, фото 2

Добриво Сульфат цинку 100г ТМ ОВІ

Опис
Інформація для замовлення

Цинк сірчанокислий - цинкова сіль сірчаної кислоти. Безбарвні кристали. Вміст цинку Zn - 22%.

Сульфат цинку застосовується для передпосівної обробки насіння та позакореневих підживлень сільськогосподарських культур протягом вегетаційного періоду. Отримують в основному шляхом розчинення сірчаної кислотою різних матеріалів, що містять цинк і окис цинку. Він не ефективний при застосуванні на кислих грунтах. Найкращий результат встановлений на слабокислих і нейтральних грунтах. Ще одним важливим фактором, що визначає ефективність застосування сульфату цинку, є забезпеченість ґрунтів іншими елементами живлення. Підвищений вміст азоту і фосфору в грунті викликає посилення цинкової недостатності у рослин і збільшує потребу в застосуванні сульфату цинку. Цинк сірчанокислий благотворно впливає на ріст і розвиток багатьох сільськогосподарських культур.

Кукурудза. Підвищується кормова цінність.

Жито овес, яра пшениця. Збільшується продуктивність колоса, підвищується вміст фосфору в зерні.

Салат. Збільшується врожайність, накопичується більше аскорбінової кислоти і хлорофілу.

Клевер. Збільшується зелена маса.

Цукровий буряк. Збільшується урожай коренеплодів.

Кормовий буряк, льон. Якісно і кількісно покращується вихід насіннєвого матеріалу. У льону зростає вихід довгого волокна.

Цинкові добрива, внесені в грунт під час її обробки або в процесі позакореневого підживлення томатів, збільшують вміст вітаміну C і цукристих речовин в їх плодах, роблять рослини стійкішими до такої хвороби, як бура плямистість, і підвищують врожайність.
Не менш ефективним виявляється використання цинкових добрив і на грядках з огірками, вони стають стійкими до галової нематоди, що благотворно впливає на врожайність. Чи виправдана також обробка добривами даної групи і картопляних бульб, у яких виробляється «імунітет» проти фітофтори і ряду інших захворювань.

Плодові, ягідні культури, виноград, цитрусові страждають від нестачі цинку і при внесенні сульфату цинку покращують якісні та кількісні показники врожайності.

При роботі дотримуватися правил гігієни!

  • Ціна: 21 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner