Кошик
4487 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00
+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Добриво Кальцієва селітра 0,5кг ТМ ОВІ, фото 2

Добриво Кальцієва селітра 0,5кг ТМ ОВІ

Опис
Інформація для замовлення

Гранули білого кольору. Вміст кальцію Са-26,3%, азоту N-15,5%.

Кальцієва селітра виготовляється шляхом нейтралізації обпаленої вапна азотною кислотою, що виключає вміст в ній важких металів. Разом з тим, в даній продукції присутня більша кількість таких елементів як Mn, Cu, необхідних в мікро кількостях для життєдіяльності рослин.

Вважається, що в більшості грунтів, вміст кальцію в межах норми. Але кальцій в грунті знаходиться в важкодоступній для рослин формі. Тому підгодівля кальцієм в нітратній формі дозволяє рослинам повністю засвоїти кальцій і отримати високоякісні плоди і збільшити термін їх зберігання, так як саме цей елемент забезпечує міцність клітинних мембран і стінок. При нестачі кальцію, ріст рослин і особливо кореневої системи, різко ослабевает.Кальцій необхідний для правильного і здорового розвитку молодих тканин рослин, підвищення твердості і якості плодів. Запобігає розвитку вершинної гнилизни у томатів, опік листя у салату та інші хвороби, пов'язані з нестачею кальцію.

За змістом азоту вона більш ніж в два рази поступається Аміачної селітрі і в три рази сечовини (Карбамід), але азот, внесений в аміачної і амидной формах, знижує надходження кальцію в тканини рослини, а в нітратної - підсилює. А кальцій, як будівельний матеріал так само необхідний рослинам в початкові фази росту, як і азот. Тому найбільший ефект досягається від поєднання нітратного азоту і доступного рослинам кальцію, що забезпечує Кальцієва селітра.

Кальцієва селітра необхідна для:

Якісного формування зеленої маси. Вона докоряє фотосинтез в рослинах, сприяє якісному формуванню клітинних мембран, і, відповідно, стінок рослини. Кальцій, що входить до складу цього лою, сприяє повному засвоєнню азоту.
Внесення даного добрива в грунт перед посадкою значно прискорює проростання насіння і бульб, за рахунок активізації діяльності ферментів;
Сприяє формуванню здорової кореневої системи, стійкої до хвороб, грибків і бактерій;
Допомагає рослині вижити при різких перепадах температури, сприяє успішній зимівлі багаторічників;

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Кореневі підживлення:

Культура Норма внесення
Суниця (до початку цвітіння)
20 г на 10 л води з інтервалом 10-15 днів

Плодові дерева навесні (до розпускання бруньок)
25 г на 10 л води на 1 кв.м пристовбурного кола

 

Для позакореневих підживлень:

Культура Норма внесення
Овочі (до цвітіння) 15 г на 10 л води
чагарники

плодові дерева

1,5-2 л води на кущ

2-8 л води на дерево


Кальцієва селітра - одне з кращих добрив для квітів. Ця мінеральна підгодівля допомагає вирішити дві найосновніші проблеми - якісне формування зеленої маси і захист від гнилі. Проникаючи в стебла, вона підвищує їх стійкість до негативних факторів, саніруя рослина і захищаючи його.

Багаторічні флокси - одні з найпоширеніших квітів. Вони невибагливі, вимагають невеликого догляду, і дуже ефектно виглядають в кольорі. Але, не дивлячись на те, що ці квіти невибагливі, якщо їх не підгодовувати, квітконоси дрібнішають, і втрачають свої декоративні якості. Вноситися в якості першого підживлення в сезоні, у вигляді розчину, два рази, з інтервалом між підживленням 10 днів. Для його приготування кальцієву селітру розчиняють у воді в пропорції 2г на 1 літр. Далі її використовують для позакореневого підживлення.

Також Кальцієву селітру застосовують для підгодівлі улюблениці багатьох квітникарів - петунії. Розчин цього добрива (1 ч.л на 1 літр), використовують для розсади квітки, щоб зміцнити її тендітний «скелет». Адже один з головних негативних чинників, який заважає якісно вирощувати ця рослина у відкритому грунті - крихкість листя і стебел. Щоб уберегти її на перших порах, поки вона міцніє, після пересадки петунію підгодовують ще раз, під корінь, розчином кальцієвої селітри тієї ж концентрації, що і для розсади.

При роботі з дотримуйтеся правил гігієни!

  • Ціна: 38,50 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner