Кошик
4495 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 22.07).

+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Добриво Сульфат марганцю 120г ТМ ОВІ, фото 2

Добриво Сульфат марганцю 120г ТМ ОВІ

Опис
Інформація для замовлення

Сульфат марганцю - блідо-рожеве кристалічна речовина. Зміст магнію Мn - 32%.

Марганець сірчанокислий - добриво марганцеве, серосодержащие. Застосовується в основний прийом внесення спільно з азотними, фосфорними і калійними добривами, а також в якості підгодівлі протягом вегетаційного періоду. Отримують з природного двоокису марганцю або з бідних руд.

Недолік марганцю найчастіше проявляється на чорноземах і дерново-карбонатних грунтах з нейтральною або лужною реакцією, особливо на піщаних і супіщаних, а також на карбонатних торфовищах. Дерново-підзолисті кислі грунти характеризуються високим вмістом рухомого (обмінного) марганцю, тому застосування марганцевих добрив на цих ґрунтах може надати негативну дію, так як надлишок марганцю шкідливий для рослин. При вапнуванні кислих грунтів внесення марганцевих добрив дає позитивний ефект.

Застосовують як мікродобрива. В овочівництві захищеного грунту використовується для основної заправки грунтів. Кристалічна і повільно діюча форма сприяють рівномірному розподілу добрива та тривалого його дії в грунті.

Недолік марганцю викликає хлороз: молоде листя дрібні, слабо мармурової забарвлення з плямами, а старі - бліді і жовті між жилками і швидко відмирають. Рослини затримуються в рості і цвітінні. Молоді гілки всихають.

Дослідженнями встановлено, що марганець не тільки позитивно діє на утворення хлорофілу у рослин, але і зменшує його руйнування, особливо в нічний час.

Марганець значно підвищує стійкість сільськогосподарських рослин до різного роду захворювань (у томатів - до бурої плямистості, пшениці - до фузаріозу і бурої іржі листя), лежкість сільськогосподарської продукції під час зберігання.

Залежно від виду рослин і умов зростання, обробітку вміст марганцю в них коливається від 10 до 1000 мг в 1 кг сухої речовини. Особливо багато марганцю в рослинах на кислих грунтах. Різкої різниці в кількості марганцю у однодольних і дводольних рослин немає, проте багато видів дводольних все ж багатша марганцем. Надземні органи містять більше марганцю, ніж коріння, при цьому в насінні кількість елемента дещо менше, ніж у вегетативних органах.

Залежно від типу грунту і умов зростання застосування сульфату марганцю підвищує урожай коренеплодів на 25-40 ц / га, при цьому вміст цукру в коренях збільшується від 0,3 до 0,95%. На чорноземних грунтах урожай винограду збільшується на 20-30%, цукристість ягід - на 1-2,5%, також знижується кислотність соку.

Так само застосовують для основного внесення в ґрунт в нормі 3-7 кг / га (в залежності від агрохімічних показників грунтів). Щоб рівномірно розподілити по площі, його змішують з азотними, фосфорними або калійними добривами. Поза кореневу підживлення рослин проводять 0,05-0,1% -ним розчином сульфату марганцю. Вона більш ефективна на виноградниках і плодових насадженнях.

Кореневі підживлення (спільно з азотними добривами):

    огірки - 3-5 г / 10 м2 (3-5 кг / га), 1 раз в 10-15 днів
    томати - 3-5 г / 10 м2 (3-5 кг / га), 1 раз в 10-20 днів

У захищеному грунті добриво застосовується у вигляді водного розчину концентрацією 0,1-0,2% через системи поливу, дощування або крапельного поливу.

При роботі дотримуватися правил гігієни!

  • Ціна: 17 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner