Кошик
4487 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00
+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Добриво Гумат Калія 0,5л, фото 2

Добриво Гумат Калія 0,5л

Опис
Інформація для замовлення

Екологічне добриво на базі гумінових кислот
Стабільність, стійкість, повноцінність врожаїв культур багато в чому залежить від внесення органічних добрив, спрямованості мікробіологічних процесів. «Гумат калію» сприятливо діє на всю структуру рослини, процес зростання і розвитку, збереження вирощеного врожаю. Важливо дотримуватися заходів безпеки, стежити за терміном придатності, дотримуватися рекомендацій щодо умов зберігання.

Користь від застосування «Гумата калію»
«Гумат калію» - рідкий органомінеральний препарат, який базується на гумусових кислотах. Він комплексно впливає на такі основні процеси життєдіяльності культури, як фотосинтез, ріст пагонів, розвиток кореневої системи. До складу засобу входять біологічно активні речовини (продукти життєдіяльності мікроорганізмів) - амінокислоти, ферменти, вітаміни, природні стимулятори.

Препарат відмінно підходить для добрива протягом усіх фаз вегетації різних видів рослин:

плодово-ягідні;
овочеві;
бобові;
зернові;
баштанні.
Наш інтернет-магазин допоможе купити «Гумат калію» відмінної якості. Перед застосуванням важливо уточнити схему внесення стимулятора, вид посаджених культур і безпеку поєднання з іншими добривами. Надлишок деяких мікроелементів може збільшити період вегетації, привести до утворення вуглеводів, погіршити якість, розміри, кількість плодів. Препарат підвищить стійкість до стресових умов (зміна температурного середовища), дозволить поліпшити показники врожайності.

Особливості екологічного добрива
Ми допоможемо купити «Гумат калію» з природним складом для стимуляції росту рослин і підвищення врожаю. Препарат краще використовувати під час і після фази цвітіння, до початку збору плодів. Норма витрати залежить від особливостей оброблюваної території (сад, город, фермерські господарства), виду культури (овочеві, ягідні, зернові, бобові та ін.).

Засіб потрібно зберігати в межах рекомендованого температурного діапазону - 5-30 ° C, період його придатності становить 3 роки. Згодом на дні ємності може утворитися осад, перед використанням суміш потрібно збовтати. Препарат має нетоксичний складу, безпечний для людей, корисних комах, бджіл, риб. В процесі застосування досить дотримуватися звичайних запобіжних заходів

  • Ціна: 62 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner