Кошик
4497 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00
+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Фунгіцид Фрідом 100 мл СІМЕЙНИЙ САД, фото 2

Фунгіцид Фрідом 100 мл СІМЕЙНИЙ САД

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Sano — зцілювати) фунгіцид для захисту від хвороб овочів, винограду, ягідних і декоративно-ландшафтних рослин. 

Активна речовина:
флуазинам, 200 г/л, диметоморф, 200 г/л

Препаративна форма:
концентрат суспензії

Період захисної дії:
4 тижні

Як препарат захищає рослини: 

Контактна активна речовина флуазинів захисної дії з групи роз'єднувачів окисного фосфорилювання в мітохондрії. Окиснювальне фосфорилювання — один із найважливіших компонентів клітинного дихання грибів, а мітохондрії іноді називають «клітинними електростанціями», тому що вони перетворюють молекули поживних речовин на енергію у формі АТФ через процес відомий, як окиснювальне фосфорилювання.

Який же механізм дії флуазинаму? Хімічне з'єднання флуазинам — надзвичайно потужний роз'єднувач, який практично перетворює процес дихання на неконтрольований і розриває енергетичне насичення грибної клітини, унаслідок чого гинуть патогени. Флуазинам є унікальним ще тим, що проявляє активність проти широкого спектра грибів і має дуже низьку токсичність для ссавців, оскільки швидко метаболізується до безпечних сполук.

Системна активна речовина диметоморф – ефективний компонент захисної та лікувальної дії, класу морфоліни. Морфоліни (виробні коричної кислоти) — клас малотоксичних і високоефективних фунгіцидів, одна з перших груп інгібіторів синтезу стерин.

Який же механізм дії диметоморгу? Ця активна речовина змінює природний морфогенез (формоутворення) клітинної грибної стінки — інгібує (подавляє, зупиняє) формування клітинної стінки ооміцетів на всіх стадіях їх розвитку, порушуючи цикл розвитку збудника. Молекула Диметоморф містить заміщений морфолін. Морфолін перешкоджає утворенню міцелію, а також блокує синтез ергостеролу, що викликає загибель клітини гриба.

Найвищий рівень захисту. Фітофтороз. Диметоморф запобігає розвитку збудника фітофтозу як на поверхні рослини, так і в її тканинах, дає тривалий профілактичний і лікувальний ефект. Вже за 1-2 години після оброблення препарат повністю поглинається рослиною й знищує проникний (стадія 2-3 доби ураження) міцедій гриба. Саме такий механізм гарантує надійний захист і зупинку вогнища займання хвороби, коли вона вже почалася, але ще не проявила зовнішніх ознак на рослинах.

Найвищий рівень захисту. Мілд'ю. посилення зооса Peronospora viticola de Bary з первинних спорангіїв відбувається ранньою весною за температури від +8 °C і за наявності вільної вологи. Оптимальна температура +18-22 °C. З одного спорангія виходить до 60 зоосів — носіїв первинної інфекції. Після однієї вологої ночі всього лише 20-50 маслянистих плям на листі винограду, що виникли внаслідок первинної інфекції, може утворитися 100 тисяч вторинних маслянистих плям у радіусі 50 метрів від первинних ділянок зараження.

Захист на початку сезону. Завдяки тому, що в складі препарату Фрідом дві активні речовини з різних класів і різного механізму дії, препарат має локальну та системну дію. Під час оброблення рослин препарат виявляє не тільки гарні захисні та лікувальні властивості, але й має антиспортуляційну дію, запобігаючи подальшому поширенню захворювання.

Флуазинам — пригнічує інфекцію (процес утворення зоососа) ззовні. Диметоморф проникає в рослинну тканину та розподіляється в ній акропетально. Це забезпечує надійний захист частин, які тільки ростуть і дають тривалий лікувальний і профілактичний ефект до 2 тижнів.

Захист у критичний період Наприкінці цвітіння, після опанування навколобарвників (ковпачків), молоді ягоди винограду особливо вразливі до милдя. Саме в цей період особливо важливий захист комбінованим фунгіцидом Фрідом.

Флуазинам формує високо стійкі до дощу запаси активної речовини на поверхні рослин, пригнічує вторинну інфекцію за допомогою блокування процесу утворення зоос, формуючи апекоріїв і зупиняючи ріст і проникнення гіфів патогену всередину рослин. Крім того, саме наявність у формулі продукту хімічного класу ариламінопіридини розширюють спектр утримуваних препаратом Фрідом хвороб, як-от чорна плямистість і барвника винограду.

Диметоморф — потрапляючи на поверхню рослин після оброблення, забезпечує тривалий захист від зараження, але водночас частина активної речовини глибоко (за 30 хвилин) проникає в тканини рослини та поширюється трансламінарно. Отже, завдяки локально-системній дії, диметоморф зупиняє мілдю навіть на стадії вже внутрішнього розвитку хвороби (через 1-2 дні після ураження).

Як дізнатися, що хвороба охолонула? Спортивні бежеві бежеві, а потім висихають. Вражена ділянка аркуша підсихає до світло-коричневого кольору. Зазвичай ефект помітний через день, повністю хвороба відступає на 7-10 добу. 

Основні
ВиробникСімейний Сад
  • Ціна: 210 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner