Кошик
4499 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Добриво Гумат+мікроел. 1л ТМ АГРОЗАР, фото 2

Добриво Гумат+мікроел. 1л ТМ АГРОЗАР

Опис
Інформація для замовлення

Добриво органомінеральне «Рівненські гумати з мікроелементами» містить комплекс органічних речовин та мікроелементів, що забезпечують потреби різних сільськогосподарських культур.

Крім гумату калію, який має стимулюючу дію на розвиток рослини, прискорює формування потужної кореневої системи, прискорює визрівання врожаю, добриво містить такі мікроелементи:

Залізо – елемент живлення, який залучається до процесів фотосинтезу та дихання, входить до складу ферментів, які безпосередньо беруть участь у синтезі хлорофілу в рослинах.

Марганець – відіграє важливу роль у процесах азотного обміну, фотосинтезу та білкового синтезу у рослині. Впливає відновлення нітратів, і навіть активує деякі ферменти, впливаючи на метаболізм рослин.

Бор – важливий компонент синтезу РНК та ДНК. Впливає на споживання кальцію рослинами, а також посилює зростання пилкових трубок та проростання пилку, збільшує кількість квіток та плодів.

Цинк – бере участь у синтезі хлорофілу та одразу кількох вітамінів у рослинах, підвищує стійкість культури до температурних стресів (зокрема, заморозків та різких перепадів атмосферних температур).

Мідь – активує окисно-відновні процеси в рослинах, бере участь у синтезі лігніну клітинною стінкою, підвищує активність продукування насіння. Також посилює процес утворення вуглеводів, білків та жирів, підвищує стійкість рослин до захворювань.

Кобальт – посилює фіксацію азоту в рослинах, збільшує вміст хлорофілу та каротиноїдів, бере участь у азотному обміні.

Перед внесенням розбавити водою із розрахунку (100-300) літрів на 1 літр добрива.

  • Ціна: 175 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner