Кошик
3960 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00
+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Добриво Суперфосфат 2кг Польща, фото 2

Добриво Суперфосфат 2кг Польща

Опис
Інформація для замовлення

Є фосфорним, концентрованим добривом, яке підходить для застосування на будь-яких ґрунтах під різноманітні культури. Для того, щоб одержати суперфосфат, фосфорит обробляють фосфорною кислотою, яку отримали з апатиту, сірчаної кислоти та фосфориту.

Особливості застосування:
- Завдяки присутності у складі сірки, рослини виявляють більш життєстійкість, у олійних культур істотно підвищується вміст жирності в насінні, у зернових культур – кількість білка, що міститься.
- сприяє підвищенню врожаю, а також якості продукції.
– прискорює процес дозрівання врожаю.
- При основному внесенні перед засівом запланованої сільськогосподарської культури вносять добриво на глибину засіву насіння. Така глибина оптимальна, оскільки гранули суперфосфату не змиваються потоками дощу, не переходять у нижні шари ґрунту від початкового внесення.
- При розкиданні суперфосфату по поверхні ґрунту, ефективність суттєво знижується, оскільки для живлення рослин, речовина, мабуть, розташована максимально близько від кореневої системи.
- Для посилення дії, добриво суперфосфат подвійний використовують спільно з калійними підживленнями (навесні), та азотно-калійними (восени).
- При визначенні дозування добрива слід враховувати не тільки тип ґрунту, а й властивості оброблюваних культур. Наприклад, соняшник та кукурудза відчувають пригніченість при прямому контакті посадкового насіння з суперфосфатом. У разі застосування слід мінімізувати контакт насіння та мінералу, витримуючи великий прошарок землі між ними, а також у такому випадку слід знизити дозу добрива.
- Добриво не токсичне, вибухо- та пожежобезпечне, не злежується.
- У порівнянні з аммофосом, суперфосфат подвійний має кращу розчинність фосфору.

  • Ціна: 101 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner