Кошик
479 відгуків
+380689170045
+380995369913
УкраїнаЛьвівська областьЛьвів
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Мінеральне добриво Майстер-Агро для ягідних культур 100г, фото 2

Мінеральне добриво Майстер-Агро для ягідних культур 100г

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майстер-Агро для ягідних культур (100 гр) - ефективне водорозчинне, комплексне безхлорне добриво з мікроелементами у формі хелатів. Застосовується для кореневого підживлення ягідних культур: винограду, смородини, полуниці, малини, чорниці та ін.

Склад добрива:
азот (N) - 15%, фосфор (P2O5) - 17%, калій (K2O) - 28%, MgO, B, Cu, Zn, Mn, Fe, Mo.

Переваги: 

- Рослини набагато краще засвоюють мікроелементи в хелатній формі на 90%, на відміну від звичайних мікроелементів, які засвоюються рослиною тільки на 30-40%.

- Збалансоване співвідношення мікро - і макроелементів задовольняє всі потреби рослин у поживних речовинах на різних стадіях розвитку, стимулює цвітіння, забезпечує активне формування зав'язей.

- Сприяє підвищенню врожайності, покращує смакові якості, підвищує рівень опірності хворобам, покращує приживлюваність саджанців.

- Має низькі норми витрати і відносно низьку собівартість.

Застосування:
Витрата препарату 5 гр (1 чайна ложка) розчинити на 2 літри води і поливати рослини під корінь. Необхідно поливати 1 раз на 7-10 днів, у період вегетації рослин.
Для отримання більшого ефекту рекомендується чергувати підживлення рослин з органічно-мінеральних добрив "Rost".

Запобіжні заходи: при приготуванні розчину використовувати гумові рукавички. Після роботи вимити обличчя і руки з милом. Зберігати добриво в сухому, прохолодному місці, окремо від харчових продуктів і ліків, в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин.
Основні
Тип комплексного добрива  Мінеральне
  • Ціна: 13 грн.