Кошик
607 відгуків
+380689170045
+380995369913
УкраїнаЛьвівська областьЛьвів
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук
Родентицид Рат Киллер гранулы 100г, фото 2

Родентицид Рат Киллер гранулы 100г

Опис
Інформація для замовлення

Родентицидний засіб для боротьби з гризунами на посівах зернових культур і багаторічних трав; в побуті, для дезінфекції.

Засіб має кишкову дію, впливає на згортання крові у гризунів, викликаючи їх загибель. Містить харчові складові, які привернуть гризунів і речовини для їх муміфікації. Щури і миші починають гинути за 4-5 днів, остаточний ефект настає через 9-14 днів.

Рекомендації щодо застосування: препарат розкласти в спеціальні або пристосовані ємності (листи або коробочки з щільного паперу, картону та ін.) Там, де є гризуни: поблизу їх нір, на шляху пересування, і в приміщеннях (уздовж стін, в кутах, під меблями або обладнанням) так, щоб вони були недоступні для дітей, домашніх тварин і птахів. Оглядати приманки щодня і поповнювати у міру їх поїдання. Розкладання припиняють, коли приманки залишаються пошкодженими. Гранули, що залишилися в місцях розкладання, необхідно зібрати і надалі використовувати за призначенням.

ПРИЗНАЧЕННЯ об'єкт, ПРОТИ Якого ОБРОБЛЯЄТЬСЯ Норми витрат способ ОБРОБКИ максимально Кратність ОБРОБОК
Посіви зернових культур и багаторічних трав Мішовідні гризуни 50-100 г на 1 сотку Закладка приманок в норі и на шляху пересування гризунів До полного знищення гризунів
Побутова дезінфекція Щурі 50 г через 2-10 м Закладка приманок уздовж стін, в Кутах, під меблями чи обладнанням
Міші 25 г через 2-10 м

  • Ціна: 25 грн.