Кошик
4333 відгуків
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З САЙТУ БЕЗ ДЗВІНКА З ПН-ПТ 11.00-17.00
+380 (68) 917-00-45
Львів, Україна
Інтернет магазин DIMSADHOROD ДімСадГород - Все для саду та городу
Залишити відгук

Універсальні комплексні добрива

Неорганічні сполуки становлять основу мінеральних добрив, завдяки яким грунт насичується кальцієм, калієм, азотом, а також іншими корисними макро - і мікроелементами. Комплексні або однокомпонентні препарати даної категорії виробляються в рідкій або гранульованій формі, що дозволяє вибрати найбільш прийнятний варіант для підживлення кімнатних рослин, квітів або овочів. В асортименті інтернет-магазину представлена найбільш ефективна і доступна за вартістю продукція вітчизняних та імпортних виробників.

 

Рідкі і гранульовані мінеральні добрива

 

Перевагою гранульованих мінеральних добрив є економна норма витрати. Продукція випускається в кульках діаметром до 5 мм, що дозволяє при обробці за один раз охопити максимальну площу. Якщо використовувати препарати в формі порошку, то їх би треба було в 2 рази більше. Гранульовані речовини також простіше зберігати, навіть через тривалий термін, продукт не втрачає своїх властивостей.

 

У порівнянні з препаратами у сухому вигляді, рідкі склади швидше і краще засвоюються кімнатними рослинами, квітами, овочами. За рахунок цього швидше можна отримати очікуваний ефект у вигляді збільшення зростання, поліпшення кількості та якості плодів. Діючі речовини в рідкій формі рівномірно засвоюються сільськогосподарськими культурами, що сприяє симетричного зростання, а також виключає виникнення побічних ефектів, опіків на листках і пагонах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner